KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12983374

nr 1298 3374

Ingrid Rosell-Lindahl

(1928-2010), Sverige

Blandteknik, Signerad Ingrid Rosell, daterad 1974. Motivet: 58x44 cm

Ingrid Rosell-Lindahl, svensk bildkonstnär född 1928 i Stockholm, död 2010.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 december 2019
kl 20:25:34

13/12 22:22:04 1      Vinnande bud

Ingrid Rosell-Lindahl

Läs mer om Ingrid Rosell-Lindahl